www.cvonline.hu

Beszállítói háttérfejlesztő elektronikai területre

  • A hirdetés 832 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

Beszállítói háttérfejlesztő

munkatársat keres, elektronikai területre

Feladatok:

  • Közreműködés a beszerzési osztállyal beszállítók kiválasztásában
  • Beszállítói projektek teljes körű koordinálása a kiválasztástól a termék bevezetésig
  • Beszállítói APQP folyamat teljes körű felügyelete
  • Beszállítói megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • Beszállítói auditok önálló végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök végzettség és/vagy elektronikai elméleti ismeretek, minőségirányítás)
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Középfokú német és/vagy angol szakmai nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerek, módszerek ismerete (Global8D, FMEA, SPC, PPAP, stb.)
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség

Pozíció területe(i):

  • Projektvezetés/ Minőségügy/ Beszerzés

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol