www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI HÁTTÉRFEJLESZTŐ (7221)

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. egri megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszállítói háttérfejlesztő

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök végzettség / minőségirányítás)
•Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat (1-2 év)
•Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
•Minőségügyi rendszerek, módszerek ismerete (Global8D, FMEA, SPC, PPAP,ISO 9001, ISO16949, stb.)
•Önállóság, határozott fellépés
•Jó kommunikációs készség
•Gyors problémamegoldó képesség
•Utazási hajlandóság

Feladatok:
•Beszállítói APQP folyamat teljes körű felügyelete
•Beszállítói megbeszélések szervezése, lebonyolítása
•Első minták (PPAP; VDA dokumentációk) jóváhagyása
•Beszállítói folyamat illetve felkövető auditok önálló végrehajtása
•Gyártásban felmerülő beszállítói problémák 8D riport alapján történő kezelése

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•stabil munkahely

Munkavégzés helye: Eger

Munkába állás tervezett időpontja: Azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben Fekete Mariann-nál a  06 30 324-9145-ös telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857