www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI HÁTTÉRFEJLESZTŐ (6637)

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Beszállítói háttérfejlesztő
munkatársat.

Feladatok:
•Közreműködés a beszerzési osztállyal beszállítók kiválasztásában
•Beszállítói projektek teljes körű koordinálása a kiválasztástól a termék bevezetésig
•Beszállítói APQP folyamat teljes körű felügyelete
•Beszállítói megbeszélések szervezése, lebonyolítása
•Beszállítói auditok önálló végrehajtása

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök végzettség és/vagy elektronikai elméleti ismeretek, minőségirányítás)
•Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
•Középfokú német és/vagy angol szakmai nyelvtudás
•Minőségügyi rendszerek, módszerek ismerete (Global8D, FMEA, SPC, PPAP, stb.)
•Önállóság, határozott fellépés
•Jó kommunikációs készség
•Gyors problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!