www.cvonline.hu

Beszállítói fejlesztő mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Beszállítói fejlesztő mérnök munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Folyamatos beszállítói fejlesztés
  • Beszállítói teljesítmény értékelés
  • Rendszeres folyamat optimalizálás és probléma megoldás
  • Auditálás
  • NPI/APQP tevékenység
  • Beszállítói auditálás, fejlesztés, SMR kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (autóipari környezet előny)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német tudás előny)
  • Auditori képzettség
  • Jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő