www.cvonline.hu

Beszállítói és minőségfejlesztési mérnök

  • A hirdetés 1184 napja lejárt
Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk beszállítói és minőségfejlesztési mérnököt.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Minőségügyi kezdeményezési, beszállító fejlesztési, alkatrész minősítési tevékenységek irányítása,
  • Lean és autóipari metódusok alkalmazása,
  • Új termékek bevezetésének támogatása minőségügyi oldalról,
  • Akciótervek készítése és végrehajtásának irányítása a vevői elégedetlenségek és gyártási hibák megoldására,
  • A problémás beszállítók fejlesztése, ill. ehhez kapcsolódó állandó fejlesztési intézkedések implementálása,
  • Alapanyagokkal és beszállítókkal kapcsolatos stratégiák közös kidolgozása a beszerzési csoporttal,
  • A minőségügyi és kereskedelmi stratégiák összehangolása a beszerzési csoport döntése alapján,
  • A minőségbiztosítási fejlesztések és APQP folyamatok implementálásának vezetése és támogatása a magas kockázatú és/vagy új beszállítókkal kapcsolatban, magas szintű PPAP megfelelés a minőségügyi teljesítmény eléréséhez,
  • A beszállítói score card procedúra menedzselése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú mérnöki vagy műszaki végzettség

Tapasztalat:
  • Felsőfokú mérnöki vagy hasonló műszaki területen szerzett végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Minőségbiztosítási folyamatok ismerete,
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök (FMEA, PPAP, stb.) erős ismerete,
  • Kiemelkedő problémamegoldási készség,
  • Elméleti és gyakorlati audit tapasztalatok,
  • Számítástechnikai ismeretek.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: T07sqde

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...