www.cvonline.hu

Beszállítói diszponens (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk erős angol nyelvtudással rendelkező, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó Beszállítói diszponens munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Széria alkatrészek, alapanyagok szállítási lehívásának (rendelés) kiadása a beszállítók felé
  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.
E-mail: E-mail cím megjelenítése