www.cvonline.hu

Beszállítói auditor gépészmérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.08.
Hirdetés azonosító: 955966
lejárt

Site Technical Assistant

Szolnoki autóipari gyártó cég megbízásából keresünk a sebváltóborítások gyártásának területére SITE TECHNICAL ASSISTENT pozícióba nagy utazási hajlandósággal rendelkező gépészmérnököt.

Feladatok:

  • Új, potenciális beszállítók auditálása.
  • A külsős beszállítók termékfejlesztésének monitorozása
  • A fejlesztési szakaszban fellépő beszállítói technológiai témák feldolgozásaA
  • A beszállítók folyamatauditálása
  • A vevői igények képviselése a beszállítóknál
  • A beszállítók folyamatos auditálása, fejlesztése

Elvárásaink:

  • gépészmérnöki végzettség
  • legalább 5 éves gyakorlat technológia vagy projektmenedzsment területen
  • kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban (német nyelv ismerete döntő előny lehet)
  • SAP és MS Office alkalmazásokban való kiemelkedő jártasság
  • Nagyfokú rugalmasság, rendszeres utazás vállallása
  • Egyéni kezdeményezőkészség, kiemelkedő kommunikációs- és együttműködő képesség

Német nyelvtudás

Dinamikusan változó munkavégzés

Jelentős külföldi munkatapasztalat

Pozíciónak megfelelő korrekt juttatások

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu