Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő Tier 1-es autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓFEJLESZTŐ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(HF 10-7156)

 munkatársat.

Feladatok:

  • Beszállítókkal kapcsolatos tevékenységek irányítása,
  • Beszállítói reklamációk koordinálása,
  • Beszállítói rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megbeszélések szervezése és levezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat, előny beszállítói oldal,
  • Aktív, NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 10-7156"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése