Megbízható, biztos hátterű autóipari szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk

beszállítófejlesztő minőségügyi mérnök

(HF 10-7109)

munkatársat.

Feladatok:

  • Riportálás a cégvezetés számára,
  • Reklamációanalízis, hatásosság vizsgálat,
  • Beszállítófejlesztés,
  • A beszállítók auditálása,
  • Beszállított alkatrészek menedzselése.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (előny villamosmérnök vagy gépészmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: Autóipari minőségügyi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Vas megye nyugati része.
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „HF 10-7109”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése