www.cvonline.hu

Beszállítófejlesztő minőségügyi csoportvezető

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó, stabil, bővülő multinacionális Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba tapasztalt pályázót:

Pozíció leírása:

SD mérnök csapat munkájának irányítása;
A beszállított alkatrészek megfelelő minőségének folyamatos támogatása a cég stratégiájával összhangban;
Új beszállító felmérések, beszállítói auditok irányítása;
A SD mérnökség szervezetfejlesztése: szakmai és rendszertechnikai oktatások szervezése, a kapcsolódó eljárások kialakítása, karbantartása;
Együttműködés a globális szervezetekkel a BorgWarner oroszlányi gyáregységét érintő beszállítói problémák megoldásában;
Problémamentes új programindítások támogatása, beszállítói APQP lebonyolítása;
A kritikus és ismételt beszállítói problémák nyomon követése, kezelése, a beszállítók fejlesztése a megfelelő szervezeti szint bevonásával, különös hangsúlyt fektetve a vevőt érintő beszállítói problémákra;

Követelmények:

Gépészmérnöki diploma
Min. 5 év autóiparban szerzett beszállító fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Csoportvezetői v. erős projektvezetői múlt, vezetői affinitás
Határozott fellépés, jó vezetői készség, stratégiai gondolkodás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, csomag és teljes bejárástámogatás
Tréningek, tanfolyamok, külföldi utazási lehetőség
Karrierút tervezés
Felelősségteljes munkakör, döntési jogkörrel

Helyek Győr
Mór
Oroszlány
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft