www.cvonline.hu

Beszállító kamion sofőr

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. modern gépjárműparkkal rendelkező cégen belüli szállítói részlegére keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó kollégákat, akik munkájukkal hozzájárulnak a partnereink folyamatos és gyors kiszolgálásához. Fiatalos, dinamikus, a vállalati szabályokat betartó csapatunkba keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Áruk szállítása kamionnal, Magyarország- Olaszország-Budapest útvonalon
  • Gyűjtőfuvarozás, 3-4 címről
  • Heti egyszeri indulás, munkaidő : H-P

Elvárások:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2 éves kamionsofőri gyakorlat (25t)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkaviszony, kiszámítható jövedelem
  • Tervezhető munkaidő, fix indulási idők
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  •  Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése