www.cvonline.hu

Beszállító irányítási munkatárs

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.02.
Jelentkezési határidő: 2017.10.18.

Piacvezető autóipari ügyfelünk újonnan épülő logisztikai központjába kollégákat keresünk Kecskemétre. A leendő kollégák világszinten támogatják majd a logisztikai és a supply chain folyamatokat nívós szaktudásukkal.

Tehetséges, motivált és tap

Pozíció leírása / Job description

Tehetséges, motivált és tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk különböző pozíciókba.

- Összetett részterületek diszpozíciója standardizált beszállítói folyamatok és beszállítókapcsolatok keretei között
- Sorozat- és csomagolóanyag árubeérkezésének felügyelete beleértve a külső logisztikai szolgáltatók készletirányítását és ellenőrzését
- Koordinációs funkciók felügyelete a külföldi gyár, a logisztikai szolgáltatók és a beszállítók között
- Részleges elérhetőség biztosítása szűk keresztmetszetű helyzetekben és a megfelelő intézkedések bevezetése (gyárak közötti szűk keresztmetszetek: együttműködés a gyárak közötti igény- és kapacitásbizottság területén)
- Optimális beérkezés irányítás tervezése és biztosítása a be- és kimenő forgalomnak valamint a műszaki változásoknak . A szűk keresztmetszetek és megmaradó példányok elkerülése.
- Kommunikáció/eszkaláció a külsős szállítókkal és logisztikai szolgáltatókkal valamint a Daimler hálózaton belül (többek között minőség, beszerzés, fejlesztés, csomagolás és projekt kapcsán).

Elvárások / Requirements

- Releváns logisztikai tapasztalat VAGY Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Magabiztos angol és német nyelvtudás, mind szóban mind írásban (C1)
- Logisztikai rendszerek (pl. SAP) és Microsoft Office magabiztos használata
- Tárgyalókészség és csapatszellem, magas szintű elemző és tervező készségek, önálló és felelősségteljes -
- Munkavégzés, interkulturális kompetencia, rugalmasság és készenléti hajlandóság
- Külföldi utazási hajlandóság (Németország)

Amit kínálunk / Offer

- Betekintést nyerhet a nemzetközi logisztika munkamódjába és működésébe
- Szoros együttműködés a logisztikai területekkel, beszállítókkal és külső partnerekkel
- Izgalmas, felelősségteljes és változatos feladatkör nemzetközi környezetben, ahol szabad teret biztosítunk egyéni ötleteinek
- Motiváló és kellemes munkahelyi légkör
- Coaching és feedback lehetőséget bizotsítunk a személyes fejlődéshez (pl. német- és angoltudás kapcsán)

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Beszállító fejlesztő mérnök

Partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető sze...
Budapest

Beszállító fejlesztő mérnök (SDE)

Trenkwalder Kft

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk ...
Komárom-Esztergom, Magyarország

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya