Beszállító fejlesztő minőségbiztosítási mérnök-Siófok (Ref.szám: KJ-1314)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.10.
Hirdetés azonosító: 975120

Feladatok:

  • Beszerzési osztály támogatása, részvétel az új beszállítók kiválasztásában
  • Beszállító fejlesztő stratégiák kidolgozása, a beszállítók minőségügyi fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, illetve a külföldi SQD csapattal
  • Beszállítói hibák összegyűjtése, reklamációk kezelése és nyomon követése, a beszállítók értékelése
  • Új termék bevezetés szakmai felügyelete
  • Beszállítói auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése

Elvárások:

  • Mérnök diploma
  • Legalább 5 éves minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos, talpraesett személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Motivált csapat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Siófok

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. külföldi érdekeltségű, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1314-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő