www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 833609
lejárt
Tech People FEJLÉC

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk beszállító fejlesztői területre multinacionális autóipari megbízónk részére Komárom-Esztergom megyei munkavégzési helyre.

Feladatok:
A minőségileg kifogásolható beszállított alkatrészek, alapanyagok reklamálása, reklamációk nyomon követése,
Beszállítói akciótervek folyamatos behajtása,
Reklamációk kezelése, ezzel összefüggő riportok (3D, 8D) készítése,
Együttműködés társosztályokkal az észlelt hiba okok feltárásában,
Beszállítók értékelése és minőségügyi fejlesztése.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettséggel (előny: gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
ISO/TS 16949 szabványismeret,
Minimum 2 éves autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Soft skills:
Eredményorientált,
Dinamikus, gyors és precíz,
Rugalmas, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
Terhelhető,
Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik.

A juttatási csomag:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Karácsonyi pénz,
Albérleti támogatás, vagy bejárási támogatás lakóhelytől függően,
Meleg étkeztetési támogatás.

Kérjük, amennyiben érdekli a lehetőség, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal az alábbi elérhetőségeken:

Bátori Ágnes
HR tanácsadó

Tel/Fax: +36 1 789-7416
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC