www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Multinacionális partnerünk az autóipar egyik piacvezető gyártója, amely folyamatosan fejlődik, bővül. Bővülő feladataik megoldására, minőség és a fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő, most megnyíló, komplex feladatra

BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Beszállítói értékelések: felmérés, audit, teljesítményértékelés, kapacitás felmérés
Javító intézkedések bevezetése illetve ellenőrzése
Beszállítók támogatása, fejlesztési akciók koordinálása
Beszállítói folyamatok jóváhagyása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Beszállító fejlesztési területen, autóiparban szerzett több éves tapasztalat
Fémmegmunkálási és/vagy eletronikai gyártási tapasztalat
Az autóipari minőségügyi követelmények ismerete
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Felsőfokú műszaki végzettség
Folyamatszemlélet, projektkoordinációs tapasztalat
APQP, PPAP folyamat ismerete és gyakorlata
Utazási hajlandóság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1212 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő