www.cvonline.hu

Beszállító-fejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 910642

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat Beszállító-fejlesztő mérnök munkakörbe.

Feladatok:

- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, illetve részvétel az értékelésükben, kiválasztásukban
- Gyári minőségmutatók folyamatos fejlesztése, javítása (BSC, CIS)
- Beszállítói reklamációk intézése, akciótervek, 8D riportok kérése, folyamatos, naprakész figyelése a meghozott intézkedések validálása
- részvétel a vevői reklamációk elemzésében, kiértékelésében
- Minőségügyi megbeszélések szervezése, illetve azokon való részvétel, a vonatkozó költségek SAP-ban történő könyvelése (QM Order)
- Beszállítói auditok kiértékelése, szervezése, hozott akciók nyomon követése
- Bejövő vizsgálati utasítások készítése az idegenáru átvétel számára

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban villamosmérnöki terület)
- Minimum 2-3 év releváns szakma tapasztalat, elektronikai gyártó területen
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
- Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete, statisztikai módszerek ismerete, méréstechnikai ismeretek
- Felhasználói szintű MS-Office ismeretek, SAP tapasztalat előny
- Jó kommunikációs készség, rugalmas, határozott személyiség

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a