www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.29.
Hirdetés azonosító: 880957

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk minőségbiztosítási területre mérnök munkatársat.

Feladatok:

- A nemzetközi beszállítók teljesítményének folyamatos és aktív javítása minőség, szállítás, termelékenység és összköltség tekintetében
- Együttműködés a kategória menedzserrel, illetve támogatás nyújtása a globális szállítói portfólió stratégia meghatározásában
- A Globális Kategória Csoport által beazonosított új szállítók technológiai/műszaki felmérése
- A regionális beszállító fejlesztő mérnökök támogatása
- Intézkedések és határidők kialakítása a fejlesztendő szállítók vonatkozásában, valamint az intézkedések következetes végrehajtásának a biztosítása
- A szállítónál ellenőrizendő és felmérendő, kategória-specifikus gyártási kritériumok meghatározása
- A Kategória Stratégiához kapcsolódóan a stratégiai szállítók engedélyezése
- Optimalizálási projektek végrehajtásának biztosítása a kategória kulcs beszállítóinál
- Minőségbiztosítással összefüggő projektek irányítása a kritikus beszállítók esetében
- Közreműködés a megfelelő beszállító kiválasztásában

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Több éves szakmai tapasztalat beszállító fejlesztésben, vagy a kategória (alumínium) szerinti folyamatok fejlesztésében
- Termék- és gyártástechnológiai ismeretek a kategóriára vonatkozóan
- Tapasztalat folyamatok elemzésében és optimalizálásában
- Problémamegoldó módszerek alkalmazása
- ISO TS 16949 és VDA 6.3 auditori tapasztalat
- Kiváló tárgyalási készség
- Magabiztos angol nyelv-tudás
- Csapatban történő együttműködési készség
- Utazási hajlandóság (A munkakör 30-40 %-ában utazni kell a beszállítókhoz világszerte)

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Folyamatosan fejlődő, nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján