www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 656 napja lejárt

Autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk talpraesett, magabiztos, határozott, multinacionális tapasztalattal rendelkező Beszállító fejlesztő mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Beszállítók fejlesztésének koordinálása egészen a szériagyártásig
  • Beszállítók fejlesztésében és kiválasztásában való aktív részvétel, a vállalati előírásoknak megfelelően
  • Beszállítói teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése, folyamatos nyomon követése
  • AQP folyamatok támogatása a beszállítónál és a minőségbiztosítási osztályon
  • Aktív együttműködés a termékfejlesztés során a gyári- és beszállítói csapattal
  • Beszállítóknál felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel, rövid és hosszú távú akciók kidolgozása a beszállítókkal
  • Felel a saját területéhez tartozó minőségügyi mutatószámokért
  • Folyamatauditokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves minőségbiztosítási területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves elektronikaipari tapasztalat
  • Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Auditori képesítés (ISO 9001 / ISO/TS 16949 / ISO 9000)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Nagyfokú önállóság és mobilitás
  • Magabiztos, határozott személyiség

Fontos paraméterek:

  • Nagyfokú utazási hajlandóság - az új munkatárs önállóan látogatja a magyarországi beszállítókat, így az ideje nagy részében úton van
  • A pozíció veszprémi székhelyű
  • Helyi szinten nem tartozik beszámolással, kizárólag külföldre jelent
  • A pozícióhoz cégautó biztosított

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és a bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő