www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.07.25.
Jelentkezési határidő: 2012.10.15.
Hirdetés azonosító: 398690

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Autóiparban, gyártási és/vagy minőségbiztosítási területen szerzett több éves szakmai tapasztalat (TS 16949)
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Minőségügyi problémamegoldásban szerzett gyakorlat (8D)
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése és fejlesztése területén szerzett tapasztalat (APQP, control plan, PPAP, SPC, PFMEA, Cp & Cpk, GR&R)
  • Kiváló kommunikációs, koordinációs és együttműködési készség, csapatszellem, proaktivitás, határozott és magabiztos fellépés, utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret

Főbb feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a mechanikus (pl. műanyag alkatrészek, előlapok, lengőtekercsek, membránok, stb.) komponensek beszállítóival
  • Beszállítói auditok lebonyolítása
  • A beszállítók értékelése
  • A beszállítókra vonatkozó minőségügyi adatok karbantartása az SAP-ban
  • Annak biztosítása, hogy a beszállítók a megfelelő statisztikai módszereket alkalmazzák
  • Alkatrészbeszerzés, beszállító kiválasztás szakmai támogatása
  • Megelőző akciók meghatározása és bevezetése a beszállítónál
  • Beszállítói változás-bejelentők vagy termékkifutások koordinálása
  • A beszállítói teljesítmény monitorozása a sorozatgyártásban
  • Alkatrészek felszabadítása

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)