www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.

Partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Pozíció leírása / Job description

- Beszállítói minőség fejlesztési projektek indítása, koordinálása, vezetése
- Minőség előtervezési projektek (AQP) indítása, koordinálása, vezetése
- Beszállítói preventív auditok szervezése, tartása, a meghozott javító intézkedések nyomonkövetése
- Részvétel az eszkalált minőségügyi reklamációk lezárásában
- Beszállítói kockázatelemzése végzése
- Részvétel az éves stratégia kialakításában és végrehajtásában
- A beszállítók teljesítményének folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése, a szükséges intézkedések meghozatala és azok végrehajtattatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki irányú tanulmányok (például gépész vagy mechatronika, minőségbiztosítás)
- Legalább 2 éves tapasztalat beszállító fejlesztés területen
- Projekt vezetési ismeretek
- Különböző minőségügyi technikák alapos ismerete
- Kommunikációkészség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás
- Német és / vagy angol nyelvismeret és utazási hajlandóság
- Magas szintű MS-Office és SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Cafetéria
- Új, izgalmas projektekben való részvétel

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztő Mérnök

HAYS Hungary Kft.

Partnerünk autóipari, elektronikai gyártó és fe...
Vas

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Beszállító fejlesztő mérnök - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1697)

Man at Work Kft.

Elvárások: Felsőfokú végzettség Német nyelv tár...
Kecskemét