www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1085953
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

STABIL KAPCSOLATRENDSZERREL RENDELKEZIK?
SZERETNE EGY ÚJONNAN KIALAKÍTOTT GYÁR FEJLESZTÉSÉBEN RÉSZT VENNI?

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy vezető autóipari beszállító vállalat, amely folyamatosan arra törekszik, hogy olyan termékeket gyártson, amelyek környezetbarát megoldásokat kínálnak a vevőik számára. Világszerte 20 000 munkavállalót foglalkoztatnak 19 országban. A cég kiegyensúlyozott, stabil helyzetének köszönhetően folyamatos bővítések zajlanak a vállalaton belül. Árbevétel és nyereség alapján a megyében az első 10 cég között szerepel.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Komárom-Esztergom megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Sikeres csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Kihívásokat nyújtó munka, igényes nemzetközi környezetben

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A beszállítók minőségügyi teljesítményének folyamatos nyomon követése
  • Szisztematikus beszállító fejlesztési akciók és programok végrehajtása
  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál
  • Új beszállító felmérések, beszállítói auditok elvégzése
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves autóiparban szerzett tapasztalat beszállító fejlesztő területen
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete
  • APQP, PPAP folyamat ismeret és 8D, VDA 6.3 auditori tapasztalat és gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Német nyelvismeret

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti email címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya