www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.

Kollégát keresünk hozzájuk

BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK (SDE)

pozícióba.

Feladatok:

• Új beszállítók értékelése, fejlesztése, amelynek fő területe a fröccsöntés

• Beszállító fejlesztési stratégiák kidolgozása

• Beszállítói és folyamat auditok szervezése, lebonyolítása főként európai beszállítóknál

• Javítóintézkedések kidolgozása, végrehajtása és felügyelete

• Szoros együttműködés a külföldi SDE csapattal

• Új termékek bevezetésekben való részvétel

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség

• Legalább 2-3 év műanyagipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat beszállítói fejlesztés területén

• Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

• Különböző minőségügyi technikák ismerete (FMEA, PPAP, APQP, 8D, stb.)

• ISO 9001/ ISO/TS 16949/ QS 9000 minőségirányítási rendszerek ismerete

• VDA 6.3, UL, AEC, IEC minőségügyi szabványok ismerete előny

• Autóipari területen szerzett tapasztalat nagy előny

• Határozott, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

• Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok,

• Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,

• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,

• Ingyenes nyelvtanfolyamok,

• Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.

Munkavégzés helye: Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.