Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Új termék bevezetésénél APQP folyamatok irányítása. Beszállítói képességek fejlesztése a megfelelő minőség fenntartása érdekében. PPAP koordinálása. Résztvétel az új termék fejlesztési, gyártási folyamatában.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 5 éves releváns területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angolnyelv-tudás Utazási hajlandóság Autóipari tapasztalat Autóipari minőségirányítási rendszer ismeret PPAP, APQP, 8D ismeretek

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória -