www.cvonline.hu
Beszállító fejlesztő mérnök (SDE)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.03.26.
Jelentkezési határidő: 2017.02.01.
Hirdetés azonosító: 1108345
lejárt

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk az alábbi Tatabánya környéki nyitott pozícióval:

Feladatok:

  • APQP folyamatok vezetése (NPI részeként)
  • Műszaki felmérések és értékelések koordinálása
  • Beszállítók fejlesztése, támogatásuk probléma esetén
  • Teljesítményfejlesztés
  • PPAP koordinálása
  • Beszállítói minőségbiztosítási tréningek tartása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Beszállítói minőségügyi területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Folyamatfejlesztésben és beszállítói értékelésben való jártasság
  • Aktív angol nyelvtudás
  • ISO / TS, VDA szabványok ismerete
  • APQP, PPAP, 8D ismeret és tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Stratégiai szemlélet

Amit nyújtunk:

  • Prosperáló munkahely
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remek csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.