www.cvonline.hu

Beszállító Fejlesztő Mérnök (SD Mérnök) (O02bfm)

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Beszállító Fejlesztő Mérnök (SD Mérnök)

O02bfm

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Beszállító Fejlesztő Mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Új beszállító felmérések, beszállítói auditok elvégzése;
  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Szisztematikus beszállító fejlesztési akciók és programok végrehajtása;
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása.

Elvárások:

  • Műszaki jellegű egyetemi- vagy főiskolai végzettség;
  • Legalább három év autóiparban szerzett beszállító fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat;
  • Öntödei és/vagy megmunkálási tapasztalat;
  • Tárgyalási  szintű angol és német nyelvtudás;
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete;
  • APQP, PPAP folyamat ismeret és gyakorlat;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség, és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:

  • VDA 6.3 szabványismeret,
  • ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő