Megbízható, biztos hátterű autóipari szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat

Beszállító fejlesztő mérnök

(HF 9-6350)

munkakörbe

Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal német nyelven,
  • A szériába bevezetett új vagy változó alkatrészek minőségbiztosításnak koordinálása,
  • Beszállítói fejlesztéssekkel kapcsolatos feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban feltétel,
  • Autóipari minőségügyi területen szerzett min. 2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Nemzetközi csapat.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű
önéletrajzát a „HF 8-6350” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése