www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök (Debrecen) (INTS/4/4)

  • A hirdetés 759 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk a beszállítás területén jártas, preferáltan nemzetközi elektronikai gyártókörnyezetben szerzett tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált beszállító fejlesztő mérnököt.

Feladatok:

  • Minőségi eltérések vizsgálata, a hiba okának feltárása, javító intézkedések megszervezése
  • Bejövőáru-ellenőrző utasítások kidolgozása, inspektorok támogatása
  • Beszállító problémák megoldása, reklamálása
  • Jelentés készítése a beszállítói minőségről
  • Napi kommunikáció az anyavállalattal
  • Közvetlen kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A beszállítók folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – műszaki, mérnöki, gépész - végzettség
  • Magabiztos, legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Alapszintű informatikai ismeretek (Windows, MS Office)
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi munkavégzés lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő