www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓ-FEJLESZTŐ LEAN MÉRNÖK (HF 11-7905)

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Megbízható nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓ-FEJLESZTŐ LEAN MÉRNÖK
(HF
11-7905)

munkatársat.

Feladatok:

  • Beszállítók teljesítményének fejlesztése, a fejlesztési folyamatok folyamatos felügyelete
  • Beszállítókkal kapcsolatos mutatószámok fejlesztése
  • Selejt csökkentési és minőségbiztosítási projektek végrehajtása
  • LEAN módszer bevezetése a beszállítóknál

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • LEAN ismeretek
  • Gyártó környezetben szerzett néhány éves tapasztalat (LEAN mérnök, Beszállító-fejlesztő mérnök, Minőségügyimérnök, Folyamatmérnök)
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő jövedelem

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzait kérjük, küldje a „HF 11-7905"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével  a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Fejér megye
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér