www.cvonline.hu

Beszállító Fejlesztő Gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 961733

Feladatok:
  • beszállító fejlesztési osztály napi munkájának támogatása
  • beszállító fejlesztési workshopok szervezése
  • prezentációk, statisztikák, jelentések készítése
  • projektekben való részvétel
  • fejlesztési projektek dokumentálása
Elvárások:
  • aktív és passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Bsc vagy Msc tanulmányok műszaki területen
  • heti 20 óra vállalása hosszútávon!
  • tárgyalási szintű angol-, vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office csomag, SAP ismeret előny)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • utazástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen CP_ASD_trainee!