www.cvonline.hu

Beruházó

  • Frissítve 14 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Beruházó

Feladatok:

  • A divízió beruházásainak előkészítése, lebonyolítása és ezek felügyelete
  • Együttműködés a szakági tervezőkkel
  • Közreműködés a kivitelezők versenyeztetésében, kiválasztásában
  • Beruházási tevékenység irányítása
  • Tervezőkkel, kivitelezőkkel és hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a Társaság más szervezeti egységeivel

Elvárásaink:

  • Építész- vagy építőmérnök felsőfokú végzettség
  • 1-3 év építőipari beruházások lebonyolításában, megvalósításában, előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret, MS Project ismeret, AutoCAD ismeret
  • Proaktív, határozott, hatékonyságot szem előtt tartó hozzáállás
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Építési FMV jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Orosháza