www.cvonline.hu

Beruházó mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 751494

Partnercégünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Fejlesztési, beruházási, felújítási tervek elkészítéséhez az igények összegyűjtése,
  • tervek véleményezése, jóváhagyása, szükség esetén hatósági engedélyek beszerzése,
  • beruházások és beszerzések koordinálása és végrehajtása,
  • beruházási és felújítási feladatok az igényeknek és előírásoknak megfelelően, határidőre és műszakilag, gazdaságilag optimálisan történő megvalósítása,
  • repülésbiztonsági kockázatelemzések elkészítése a vonatkozó utasítások szerint,
  • projektfeladatokban való részvétel a projektek alapdokumentumaiban meghatározottak szerint.
Elvárások:
  • Villamosmérnök (egyetemi végzettség),
  • 10 év, hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • angol
Előny:
Amit kínálunk:
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: HC-2

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió