www.cvonline.hu

Beruházó Mérnök

  • A hirdetés 1407 napja lejárt

Keressük leendő munkatársunkat

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • fejlesztési, beruházási, felújítási tervek elkészítéséhez az igények összegyűjtése,
  • tervek véleményezése, jóváhagyása, szükség esetén hatósági engedélyek beszerzése,
  • beruházások és beszerzések koordinálása és végrehajtása,
  • beruházási és felújítási feladatok az igényeknek és előírásoknak megfelelően, határidőre és műszakilag, gazdaságilag optimálisan történő megvalósítása,
  • repülésbiztonsági kockázatelemzések elkészítése a vonatkozó utasítások szerint,
  • projektfeladatokban való részvétel a projektek alapdokumentumaiban meghatározottak szerint.

  • villamosmérnök (egyetemi végzettség),
  • 10 év, hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • angol „C” típusú középfokú nyelvvizsga,
  • az MS programok felhasználói szintű ismerete.

Elvárás:

  • műszaki ellenőri képesítés,
  • projekt menedzsment tapasztalat,
  • beruházások kivitelezésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • megbízhatóság,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkarend: Egyműszakos, heti öt napos munkarend.

Jelentkezési határidő: 2014. február 07.

Munkába állás várható ideje: 2014. március

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (Link megjelenítése) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva vagy pedig Link megjelenítése, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

Információ: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő