www.cvonline.hu

Beruházó mérnök

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Szeretne egy amerikai multinacionális cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszakilag kidolgozni, pénzügyi és ütemezési szempontból pontosan megtervezni, kifogástalan minőségben megvalósítani a technológiai gépészeti beruházásokat

  • A kifejlesztési, tervezési fázistól aktívan részt venni a több területet átfogó beruházásokban

  • Megtervezni a projekteket, megszervezni azok gépészeti munkálatait úgy, hogy a közös pénzügyi- és ütemtervbe tökéletesen illeszkedjenek

  • Folyamatosan tájékozódni az ipari újításokról, az elérhető naprakész technológiákat megismertetni és implementálni.

  • Gondoskodni a belső előírások, procedúrák betartásáról: biztonságos munkavégzés, munkavédelmi felszerelések, munkavégzési engedélyek, PRP, DICE

  • A termelésnek átadni a szükséges dokumentációkkal, hatósági engedélyekkel, tartalék alkatrészekkel.

  • Biztosítani a gépészeti dokumentációk és tervek után követését műszaki vagy gyártástechnológiai átalakítások esetén.

  • Pontosan vezetni a pénzügyi adminisztrációt: mérnökségi költség fájlok, SAP, E-buy.

Elvárások:

  • Mérnöki felsőfokú végzettség, elsősorban gépészmérnök diploma

  • Magabiztos angol nyelvismeret

  • Jó tanulási készség, nyitottság új ismeretek megszerzése iránt

  • Motiváltság, magas energiaszint

  • Szakmai tapasztalat előny

  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • Kitűnő problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria juttatás

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.