www.cvonline.hu

Beruházási szakértő

  • A hirdetés 881 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • beruházások előkészítése, terveztetés
  • szerződések előkészítése
  • beruházások megvalósíttatása, lebonyolítás
  • műszaki ellenőrzés
  • beruházások pénzügyi, műszaki zárása
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások:

  • felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • építőipari beruházói gyakorlat
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • együttműködési és felelősségvállalási képesség

Előny:

  • SAP R/3 modul kezelésében szerzett jártasság

Feltétel:

  • határozott idejű, 1 éves szerződés

Jelentkezési határidő: 2014. 10. 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű