www.cvonline.hu

Beruházási szakértő pályaépítés (Pécs)

  • A hirdetés 351 napja lejárt

MÁV Zrt.

beruházási szakértő pályaépítés

Helység
Pécs

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.
Feladatok

  • a kivitelezési projektekre kiválasztott vállalkozókkal a szerződésben vállalt kötelezettségek, betartatása. Melynek keretében megszervezi és lebonyolítja a munkaterült átadás-átvételi eljárást, folyamatosan figyelemmel kíséri az építési-, szerelési munkákat, ellenőrzi a beépített anyagokat és technológiát. Ellenőrzi az építési ütemtervet, betartatja a határidőket, ellenőrzi az eltakarásra kerülő munkarészeket. Észrevételeit az építési naplóban rögzíti, azokról tájékoztatja a vezetőjét, a szükségesnek látszó intézkedésekre javaslatot tesz.
  • végzettségének megfelelő szakterületekhez kapcsolódó feladatkörébe utalt karbantartási, beruházási és felújítási munkák előkészítése, beruházási alapokmányok összeállítása, előterjesztése engedélyeztetésre. Okmánymódosítások, záróokmányok elkészítése,
  • közreműködés a kivitelezések alapjául szolgáló tervdokumentációk véleményeztetésében, jóváhagyatási eljárásában, szükség szerint a hatósági engedélyek beszerzésében,
  • részt vesz a felmérésekben, a szerződés típusának függvényében a többlet és pótmunkákat regisztrálja, nyilvántartja, elismeri. Előkészíti és lebonyolítja a műszaki átadás-átvételi eljárásokat, ellenőrzi a megvalósulási dokumentációt, közreműködik a hatósági használatbavételi eljárásban. Szükség szerint megszervezi és ellenőrzi a szükséges üzempróbák, próbaüzemek lebonyolítását,
  • az elkészült beruházások üzembe helyezésének előkészítése, aktiválása. A feladatkörébe utalt projektek lezárásához szükséges okmányok elkészítése, jóváhagyásra történő felterjesztése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai, vagy egyetemi szintű államilag elismert építőmérnöki végzettség
  • műszaki ellenőri jogosultság ME-KÉ (közlekedési építmények építése) szakterület műszaki ellenőrzése, illetve a megszerzéséhez szükséges feltételek megléte és a vizsga megszerzése a MMK által szervezett vizsgafeltételek szerint, de legkésőbb 12 hónapon belül,
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (pálya)
  • 5 év szakmai gyakorlat

2016.11.04

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pécs
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő