www.cvonline.hu

Beruházási szakértő - biztosítóberendezési szakterület

  • A hirdetés 706 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság

szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Szakterületéhez kapcsolódó beruházási és felújítási munkák előkészítése, beruházási alapokmányok összeállítása, előterjesztése engedélyeztetésre.
  • Közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz az adott projektre vonatkozó műszaki dokumentáció előkészítése, összeállítása, kijelölés esetén az eljárásokban való részvétel.
  • A feladatkörébe utalt kivitelezés alapjául szolgáló tervek területi illetékesség szerinti üzemeltetői/szakági véleményezetése, üzemeltetői hozzájárulások megkérése. Hatósági engedélyek beszerzésében való közreműködés.
  • A beruházásra kiválasztott kivitelezőkkel a szerződésben vállalt kötelezettségek betartása, betartatása. Az építési-, szerelési munkákat, ellenőrzése kiemelt figyelemmel a beépített anyagokra és technológiára.
  • Az építési ütemtervek, határidők felülvizsgálata az eltakarásra kerülő munkarészek tovább építési engedélyének kiadása, valamint az elkészült beruházások üzembe helyezésének előkészítése, aktiválása.
  • A feladatkörébe utalt beruházások lezárásához szükséges okmányok elkészítése, jóváhagyásra történő felterjesztése.  A beruházási, felújítási munkák megvalósítása során kért eseti jelentések, beszámolók elkészítése. Közreműködés a gazdaságossági utóvizsgálatban.
  • A jótállásos felülvizsgálat megszervezése, intézkedés a bejáráson felmerült a kivitelezésre visszavezethető hiányosságok megszüntetésére.
  • Az által ellenőrzött munkáknál a munkavédelmi, titok- és vagyonvédelmi előírások betartása, illetve betartatása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (villamosmérnöki diploma),
  • műszaki ellenőri jogosultság KÉ-VV - Vasútvillamossági építmények építésének műszaki ellenőrzése szakterületre, illetve a megszerzéséhez szükséges feltételek megléte és a vizsga megszerzése 6 hónap alatt,
  • 5 év szakmai gyakorlat,
  • orvosi alkalmasság

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. június 19.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő