www.cvonline.hu

Beruházási szakelőadó I.

  • A hirdetés 934 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság szervezete

 munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A beruházási és karbantartási projekteknél a megkötött szerződésekkel összhangban elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített javaslatok alapján, a beruházások és karbantartások megrendelését és teljesítés igazolását a MÁV rendszereiben.
  • A beruházási és karbantartási projektek tekintetében gondoskodik a MÁV anyagfelhasználás projektre történő elszámolásának biztosításról
  • A rábízott projektek tekintetében elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített üzembehelyezési okmányok alapján a beruházások aktiválását.
  • Részt vesz a beruházási alapokmányok összeállításában, összeállítja az okmány forrástérképét. Gondoskodik a jóváhagyott alapokmány alapján rendelkezésre álló források naprakész nyilvántartásáról.
  • A rábízott projektek tekintetében felügyeli és működteti a beruházási pénzügyi nyilvántartó, valamint a szerződés nyilvántartó rendszert.
  • Adatokat szolgáltat a kontrolling és monitoring rendszerhez, naprakész nyilvántartást vezet.
  • Gondoskodik a projektek tekintetében a különböző speciális kifizetések időben történő megrendeléséről.
  • A befejezetlen állományról naprakész nyilvántartást vezet, javaslatokat tesz annak csökkentésére, elkészíti a befejezetlen állomány leltárát.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelői vagy középfokú gazdasági, könyvelői végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (GIR, Excel, Word. MS Projekt)
  • 1 év szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. március 28.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő