www.cvonline.hu

Beruházási projektvezető

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 25 éves múlttal rendelkező piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

 Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalati ingatlanok üzemeltetésének operatív irányítása, felmerülő ad hoc hibák kezelése, feldolgozása
  • Alvállalkozói árajánlatok kérése, kiértékelése és a vállalkozói szerződések előkészítése
  • Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezői határidők betartatása
  • Az építési területen folyó munkák összehangolása (helyszíni építésvezetés-művezetés)
  • Új épületek tervezésének koordinálása, építési engedélyek megszerzése
  • Építési feladatok műszaki ellenőrzése, kivitelezői teljesítések mennyiségi és minőségi átvétele
  • Felelős műszaki vezetői teendők ellátása, engedélyek beszerzése a hivatalos szervektől
  • Szükség esetén az építési és felmérési napló vezetése

Elvárások:

  • Építész, gépész, vagy elektrotechnikai felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns gyakorlati tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • Magabiztos, határozott és pro aktív konfliktuskezelés
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem (szolgálati autó, laptop, telefon)
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő