www.cvonline.hu

BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 83 napja lejárt

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres

munkakörbe

Feladat:

  • A Vasas Sport Club vagyonkezelésében lévő (Fáy utca, Pasaréti út, Folyondár utca) létesítmények beruházásaival kapcsolatos feladatok ellátása,
  • A Beruházási igazgató által kijelölt projekt/projektek igényfelmérése, előkészítése, megvalósítása műszaki, gazdasági, sportszakmai és üzemeltethetőségi szempontból,
  • A létesítményfejlesztési programokban való részvétel, beruházási programok készítése
  • Közbeszerzésekben való közreműködés,
  • Tervezési folyamatban való közreműködés, a tervek ellenőrzése
  • Ajánlatok értékelésében való közreműködés,
  • Az építési-beruházási folyamatok menedzselése,
  • Folyamatos adminisztráció biztosítása,
  • Szerződések előkészítése, véleményezése
  • Gyakori helyszíni jelenlét, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése
  • Ütemtervek, statisztikák, kimutatások, elszámolások készítése
  • Teljesítésigazolások ellenőrzése, előkészítése
  • Kapcsolattartás a különböző hatóságokkal,
  • Beruházások lezárása műszaki és pénzügyi szempontból
  • Megvalósulási tervdokumentáció elkészíttetése és ellenőrzése, archiválás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Széleskörű műszaki ismeretek
  • Gyors, magasfokú, önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)
  • Rugalmas munkavégzési képesség
  • Jogosítvány (B kategória)
  • Létesítmény beruházási/fejlesztési területen eltöltött legalább 3 éves tapasztalat
  • Kivitelezési, vagy tervezési területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szerződéses időtartam: határozott időre a beruházások lezárásáig

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Fáy utcai Vasas létesítmény) illetve a beruházásokkal érintett egyéb létesítmények

  • Jelentkezési határidő: folyamatos, a meghírdetés napjától legkésőbb 2017. február 28-ig
  • Formai elvárások:
    • fényképes önéletrajz
    • motivációs levél
  • A jelentkezést az alábbi email címre, vagy postán a 1139 Budapest, Fáy u. 58. címre várjuk.
Helyek Budapest (Budapest, Budapest XIII. kerülete, 1139 Magyarország)
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Ingatlan menedzser
Közigazgatás / Államigazgatás > Program koordinátor
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő