www.cvonline.hu

Beruházási projektmenedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1049161

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Beruházási projektmenedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - Az üzletek felújítási, javítási és építési munkálataival kapcsolatos projektek teljes körű menedzselése
- Projektek ütemtervének elkészítése, felügyelete figyelembe véve az összes érintett területet
- Munkálatok kialakítása a vásárlókat érintő kellemetlenségek csökkentésével
- Beszállítókkal, fővállalkozókkal való kapcsolattartás, új technológiai megoldások keresése
- Kapcsolódó dokumentációk előkészítése, engedélyeztetés, kapcsolattartás helyi hatóságokkal
- A kivitelezés folyamatos nyomon követése, szoros együttműködés a tervezéssel és az áruházvezetőkkel
- Az áruházak területén lévő bérleményekkel való kapcsolattartás
- Kockázatok felmérése, költségkeretek figyelése
Amit nyújtunk: - Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkavégzés
Amit kérünk: - Felsőfokú végzettség (építőmérnöki/építészi végzettség előnyt jelent)
- Legalább 1 év munkatapasztalat kivitelezési területen
- Tapasztalat több funkciót felölelő projektek vezetésében
- Kiváló szervező és kommunikációs készség
- Utazási hajlandóság, esetenként éjszakai vagy hétvégi munkavégzés vállalása
- Jó stressztűrő képesség
Előnyként értékeljük, ha: - Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban