www.cvonline.hu

Beruházási projektkoordinátor (épületvillamosság)

  • A hirdetés 345 napja lejárt

MÁV Zrt.

Beruházási projektkoordinátor
(épületvillamosság)

Munkavégzés helye: Budapest

Műszaki Lebonyolítási Igazgatóság
Mérnöki és Műszaki Ellenőrzési Főosztály

Munkaidő:
teljes, határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • Közreműködőként részt vesz a feladatkörébe tartozó projekt részletes műszaki tartalmának megfogalmazásában, a karbantartási és beruházási program előkészítésében a szükséges engedélyokirat készítésében, közreműködőként koordinálja a területi tervvéleményezésekkel, jóváhagyásokkal, üzemeltetői hozzájárulásokkal kapcsolatos feladatokat. Szükség szerint közreműködik a feladatkörébe utalt projektek hatósági engedélyek beszerzésében
  • Megbízás alapján bírálóbizottsági tagként vagy szakértőként részt vesz a tenderezési/pályáztatási eljárásban, a kivitelező kiválasztásában
  • Feladata az építési tevékenységről szóló mindenkori hatályos jogszabályoknak megfelelő műszaki ellenőri tevékenység ellátása, továbbá a beruházás megvalósításához kapcsolódó forgalmi, üzemviteli feladatokban való közreműködés a feladatkörébe utalt projektek tekintetében
  • Feladata a rábízott karbantartás, beruházás, felújítási munkák koordinálása és a kivitelezés ellenőrzésének, felügyeletének ellátása adminisztratív eszközökkel. Megbízó képviselőjeként menedzseli a projekt előkészítése, megvalósítása során felmerülő változásokat, javaslataival biztosítja a projekt célkitűzések elérését
  • Koordinálja és felügyeli a rábízott projektben részt vevő szakági, társ műszaki ellenőri tevékenységet, illetve Megrendelő érdekkörében támogatási szerződéssel megvalósuló projektek esetében felügyeli a független mérnökszervezet munkáját
  • Munkájához kapcsolódó elemzéseivel, jelentéseivel támogatja a monitoring tevékenységet. Közreműködik a gazdaságossági utóvizsgálatban való. Megszervezi, koordinálja a garanciális, illetve jótállásos felülvizsgálatokat, szükség szerint intézkedik a felmerült hibák, hiányosságok megszüntetése érdekében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Főiskolai, vagy egyetemi szintű államilag elismert villamosmérnöki végzettség
  • Műszaki ellenőri jogosultság ME-V (építmények épületvillamossági munkái) szakterületre, illetve a megszerzéséhez szükséges feltételek megléte és a vizsga megszerzése a MMK által szervezett vizsgafeltételek szerint, de legkésőbb 12 hónapon belül,
  • 5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Nagyvasúti pályához kapcsolódóan üzemeltetési, tervezési, kivitelezési, vagy lebonyolítási területen szerzett villamossági (erősáramú) szakmai gyakorlat, továbbá műszaki ellenőri tevékenység végzésében szerzett gyakorlati tapasztalat megléte

További információ:
Kérjük a jelentkezési anyagában jelölje meg alapbér igényét.

2016. augusztus 18.

Bővebb felvilágosítást ad:
Kovács Rita 0630/2388284

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő