www.cvonline.hu

Beruházási Projekt Vezető

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Pick Szeged Zrt.

Közvetlen felettes:  Pick Szeged Zrt műszaki igazgatója

Terület:  Műszaki fejlesztés és beruházás

Munkavégzés helye:  Budapest, Szeged, Bóly  és Mohács

Munkakör célja

A Pick Zrt. által megvalósított kiemelt beruházási projektek (ide tartozik az új sertés vágó-, daraboló- és csontozó üzem illetve az új húskészítmény üzemek) megvalósításának előkészítése és teljes körű irányítása, különös tekintettel a tervezésre, engedélyeztetésre, a műszaki megvalósításra és az üzemindításra.

Felelősségi körök

  • Beruházási projektek definiálása üzleti igények alapján
  • Beruházási koncepció, opciók és üzleti tervek készítése
  • Beruházási döntés-előkészítés
  • Projektterv (időterv, költségvetés, mérföldkövek, kulcs sikertényezők stb.) felállítása, folyamatos nyomon követése, beszámolás, beavatkozás
  • Beruházási projektek üzleti és műszaki kockázatainak elemzése és folyamatos kezelése
  • Beruházás tervezés (koncepcionális tervezéstől a végleges kiviteli tervekig) illetve tervezés felügyelete
  • Beruházások számára szükséges szakhatósági engedélyek megszerzésének és megtartásának, valamint a professzionális és törvényszerű beruházási folyamat betartásának teljes körű biztosítása
  • Kivitelezési és tervezési tenderfolyamatok (szakmai) irányítása, kiválasztásban való részvétel
  • Tervezési, engedélyezési és kivitelezési munkák szakmai ellenőrzése, szerződött felek irányítása
  • Beruházási projektek dokumentációjának biztosítása
  • Beruházási projektek teljes körű kiértékelése
  • Projektiroda munkáinak szervezése, irányítása

A munkavállaló Minőségügyi kötelességei:

  • A minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági feladatok teljesítése a minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer dokumentumai alapján.
  • A minőségügyi előírások munkaköréhez kapcsolódó ismerete, a munkakörét érintő szabályozás érvényesítése.
  • A számára kijelölt minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági eljárások ismerete, a vonatkozó szabályozás érvényre juttatása.
  • A minőségügyi rendszer dokumentumaiban hivatkozott, vonatkozó egyéb szakmai előírások követése (szabályzatok, szakmai kézikönyvek, módszerleírások).
  • A minőségirányítás biztosítására vonatkozó ismeretek elsajátítása, továbbadása, a saját munkájára vonatkozó szabályozás, ellenőrzés és dokumentáció ismerete, az alkalmazásról történő megfelelő számadás az auditok alkalmával.
  • Beosztottjainak minőségügyi és élelmiszerbiztonság oktatása (tájékoztatása), felkészítése a megfelelő előírások szerint.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építő és/vagy élelmiszeripari mérnők)
  • 10-12 éves, nagy projekteken szerzett beruházási tapasztalat
  • Több éves önálló beruházási projektvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség („can do” attitűd)
  • Erős munkabírás
  • Rendszerszemlélet
  • Üzleti szemlélet
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelentenek:

  • Élelmiszeripari gyakorlat, specifikusan vágóhídi/húsipari gyakorlat nagy előny
  • Nemzetközi környezetben vagy külföldön szerzett beruházási tapasztalat
  • Gyártás területén szerzett  tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Helyek Baranya
Csongrád
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő