www.cvonline.hu

Beruházási monitoring szakértő

  • A hirdetés 595 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság

Műszaki Lebonyolítás Területi Mérnöki Iroda Budapest

szervezete munkatársat keres

pozícióba

Fő feladatai:

  • Koordinálja a különböző időtávú beruházás és karbantartás tervezési és beszámolási feladatait, javaslatokat dolgoz ki.
  • Elemzéseket várható teljesítésekről beszámolókat készít a Társaság beruházásainak és karbantartásinak lebonyolításáról a MÁV vezetése számára.
  • Koordinálja a Fejlesztési és Beruházási Főigazgatósághoz tartozó beszerzések nyomon követését, kapcsolódó feladatokat.
  • Közreműködik a közbeszerzést nem igénylő egyszerű eljárások, lebonyolításnak megszervezésben.
  • Közreműködik a tevékenység ellátásához szükséges szerződések kidolgozásában, véleményeztetésben. Elvégzi a jóváhagyáshoz szükséges adminisztratív feladatokat.
  • Projektek, teamek munkájában beruházási monitoring szakértői közreműködés. Részt vesz közbeszerzési bizottságokban pénzügyi ismeretekkel rendelkező tagként.
  • A beruházások teljesítéséről beszámolókat készít az NFM és az EIB felé.
  • Támogatja a Műszaki Lebonyolítás minőségügyi vezetőjének munkáját.

A munkakör pozíció feltételei:

  • állami felsőfokú gazdasági szakirányú iskolai végzettség,
  • számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Office, SAP),
  • másoddiploma; műszaki vagy informatikai szakirányú előnyt jelent,valamint az angol nyelv ismerete,
  • 5 év szakmai gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2015. október 05.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő