www.cvonline.hu

Beruházási monitoring szakelőadó I.

  • A hirdetés 401 napja lejárt

MÁV Zrt.

Munkavégzés helye: Budapest

Műszaki Lebonyolítási Igazgatóság
Back Office

Munkaidő:
teljes, határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • A rá bízott beruházási és karbantartási projekteknél a megkötött szerződésekkel összhangban elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített javaslatok alapján, a beruházások és karbantartások megrendelését és teljesítés igazolását a MÁV rendszereiben
  • A rá bízott beruházási és karbantartási projektek tekintetében gondoskodik a MÁV anyagfelhasználás projektre történő elszámolásának biztosításról
  • A rá bízott projektek tekintetében elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített üzembe-helyezési okmányok alapján a beruházások aktiválását
  • Részt vesz a beruházási alapokmányok összeállításában, összeállítja az okmány forrástérképét. Gondoskodik a jóváhagyott alapokmány alapján rendelkezésre álló források naprakész nyilvántartásáról
  • A rábízott projektek tekintetében felügyeli és működteti a beruházási pénzügyi nyilvántartó, valamint a szerződés nyilvántartó rendszert
  • Adatokat szolgáltat a kontrolling és monitoring rendszerhez, ennek érdekében naprakész nyilvántartást vezet
  • Gondoskodik a rá bízott projektek tekintetében a különböző speciális kifizetések időben történő megrendeléséről
  • A befejezetlen állományról naprakész nyilvántartást vezet, javaslatokat tesz annak csökkentésére, elkészíti a befejezetlen állomány leltárát

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelői vagy középfokú gazdasági, könyvelési végzettség
  • 1 év szakmai gyakorlat

További információ:
Kérjük a jelentkezési anyagában jelölje meg alapbér igényét.

2016. augusztus 18.

Bővebb felvilágosítást ad:

Kovács Rita 0630/2388284

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő