www.cvonline.hu

Beruházási monitoring szakelőadó (Budapest)

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság

szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A rábízott beruházási és karbantartási projekteknél a megkötött szerződésekkel összhangban elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített javaslatok alapján, a beruházások és karbantartások megrendelését és teljesítés igazolását a MÁV rendszereiben.
  • A rábízott beruházási és karbantartási projektek tekintetében gondoskodik a MÁV anyagfelhasználás projektre történő elszámolásának biztosításáról.
  • A rábízott projektek tekintetében elvégzi a műszaki ellenőrök által elkészített üzembehelyezési okmányok alapján a beruházások aktiválását.
  • Részt vesz a beruházási alapokmányok összeállításában, összeállítja az okmány forrástérképét. Gondoskodik a jóváhagyott alapokmány alapján rendelkezésre álló források naprakész nyilvántartásáról.
  • A rábízott projektek tekintetében felügyeli és működteti a beruházási pénzügyi nyilvántartó, valamint a szerződés nyilvántartó rendszert.
  • Adatokat szolgáltat a kontrolling és monitoring rendszerhez, ennek érdekében naprakész nyilvántartást vezet.
  • Gondoskodik a rábízott projektek tekintetében a különböző speciális kifizetések időben történő megrendeléséről.
  • A befejezetlen állományról naprakész nyilvántartást vezet, javaslatokat tesz annak csökkentésére, elkészíti a befejezetlen állomány leltárát.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági szakirányú állami iskolai végzettség
  • számítógépes alkalmazási ismeretek ( Excel, Word, Oracle és/vagy SAP)
  • 3 év szakmai gyakorlat

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. október 14.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő