www.cvonline.hu

Beruházási mérnök

  • A hirdetés 599 napja lejárt

Észak-alföldi gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Beruházási mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

 Feladatok:

  • Új termék bevezetéséhez szükséges beruházásokkal (gépek, eszközök, szerszámok) kapcsolatos előkészítési, bonyolítási feladatok elvégzése
  • Részt vesz a szükséges eszközök kiválasztásában, a kiválasztott gépekre ajánlatokat kér, lefolytatja a beruházási tárgyalásokat
  • A szükséges szerződéseket előkészíti és részt vesz a szerződések megkötésében
  • Irányítja a beruházások előkészítését és megvalósulását
  • A termelés részére átadja az üzembe helyezett gépeket, eszközöket

 Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gyártásban (beruházási mérnökként) szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű office ismeretek

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.