www.cvonline.hu

Beruházási és projektkontroller

  • A hirdetés 749 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kontrolling Igazgatóság Pályaműködtetési kontrolling szervezete

munkatársat keres

 munkakörbe

Fő feladatai:

  • A Pályaműködtetés és a MÁV Zrt. központi szervezetei beruházási, kiemelt karbantartási és projektkontrolling tevékenységének szakmai koordinálása, részvétel a MÁV Csoport beruházási és projekt kontrolling tevékenységének egyes feladataiban.
  • A beruházási javaslatok egységes értékelésének biztosítása a beruházási forrás-allokációs rendszer keretében, együttműködés a Vasútfejlesztési Bizottsággal.
  • Pályaműködtetés és MÁV Zrt. szintű pénzügyi célok megfogalmazásában való részvétel, az elvárások lebontása tervezési egységekre.
  • Beruházásokhoz és projektkontrollinghoz kapcsolódó tervezési, várható számítási és beszámolási feladatok végzése a tervezési és beszámolási ütemtervek szerint.
  • Közreműködés beszerzési és közbeszerzési tervek összeállításában, a kapcsolódó alapadatok biztosítása.
  • A különböző időtávú beruházási és projekttervek elkészítésében való közreműködés, valamint egyeztetése a vezetőkkel.
  • Projektkontrolling rendszer kialakításában, működtetésében, szabályozásában való közreműködés.
  • Projektek utóértékelési rendszerének kialakításában, működtetésében való közreműködések, jelentések, adatszolgáltatások összeállítása.
  • A kontrolling szervezet beruházási, kiemelt karbantartási és projektkontrolling tevékenységet végző munkatársainak szakmai felügyelete.
  • A kontrolling rendszer, kiemelten a beruházási és projektkontrolling tevékenység informatikai támogatásának fejlesztésében való közreműködés, pénzügyi-számviteli szabályozások kialakításában való részvétel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági szakirány)
  • Középfokú angol nyelvismeret (tárgyalóképes)
  • 8 év szakmai gyakorlat, melyből legalább 2 év beruházási területen, 2 év projektmenedzsment területen és 2 év kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • A szakterületet érintő EU-s és hazai jogszabályok, törvények, utasítások átfogó ismerete
  • A társaság szervezetének és működési folyamatainak átfogó ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Üzleti és rendszerszemlélet
  • Teammunkára való alkalmasság
  • Szervező és koordináló képesség
  • Precizitás, nagyfokú teherbíróképesség

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. május 08.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre. A jelentkezési anyagában a bérigényét kérjük, szíveskedjen megjelölni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol