www.cvonline.hu

Beruházás vezető

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Társasági Szolgáltatások igazgatósága munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Feladatok:

  • Az érintett szakmai szervezetek bevonásával a beruházási feladatokra vonatkozó döntések alapját képező dokumentációk (műszaki tanulmányterv, megvalósíthatósági tanulmány, műszaki tartalom, gazdasági és műszaki vizsgálati anyagok, előterjesztések) készítésének koordinálása.
  • A lehetséges, racionálisan megvalósítható változatok, az alternatívák előnyeinek, hátrányainak, a megvalósítás lehetséges kockázatának elemzése, és javaslattétel a preferált változatra.
  • A projekt feladatok megvalósítására kiírt közbeszerzési eljárásokban, egyedi megbízások alapján, a Bíráló Bizottság elnöki tisztének ellátása.
  • A Társaság műszaki ellenőrei és koordinátorai által végzett tevékenységek irányítása.
  • A szervezet működéséhez szükséges szabályzatok, folyamatleírások kialakítása, a szervezet minőségbiztosítási rendszerének működtetése.
  • Felelős a projektek terv szerint történő megvalósításáért (műszaki tartalom, határidő, költség).
  • Felelős a státusz riportok, előterjesztések, utóértékelések készítéséért, pénzügyi és egyéb jelentésekhez szolgáltatott beruházási adatok naprakészségéért.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség.
  • Minimum 10 év szakmai gyakorlat és 3 év vezetői tapasztalat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Microsoft Office irodai alkalmazások (kiemelten: Word, Excel, PowerPoint) ismerete.
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2014. december 21.

Helyek Somogy
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol