www.cvonline.hu

Beruházás tervezési és riportolási koordinátor gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 823720
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jól bánsz a számokkal, adattáblákkal?
Érdekel a távközlés, infokommunikáció, média világa?
Szívesen bekapcsolódnál egy nagyvállalat pénzügyi területén a beruházásokat riportoló-elemző csapat munkájába?

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának profi csapata vár Rád, szerezz elméleti tudásod mellé gyakorlati tapasztalatot nálunk!

Feladatok:

Beruházás koordináció támogatása
Részvétel a jóváhagyó anyagok elkészítésében
Heti és havi riportok készítése
Beruházásokhoz kapcsolódó igények/megrendelések ellenőrzése

Elvárások:

Folyamatban lévő gazdasági vagy műszaki egyetemi/főiskolai tanulmányok (előny: távközlési vagy pénzügyi szakirány)
Heti 30 óra munkavégzés Budaörsön az Invitel székházában
MS Office teljes körű ismerete, erős Excel felhasználói gyakorlat
Nyitottság, felelősségteljes és komplex gondolkodás, proaktivitás
Pontosság, precizitás és kiváló kommunikációs készség a munka hatékonyságának növelése céljából
Középfokú angol nyelvtudás,
Legalább 1 évig vállalható gyakornoki foglalkoztatás (hosszabb időtartam vállalása előny)

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó 700 Ft/óra + béren kívüli juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.