www.cvonline.hu

Beruházás tervezési és riportolási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1011913
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jól bánsz a számokkal, adattáblákkal?
Érdekel a távközlés, infokommunikáció, média világa?
Szívesen bekapcsolódnál egy nagyvállalat pénzügyi területén a beruházásokat riportoló-elemző csapat munkájába?

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának profi csapata vár Rád, szerezz elméleti tudásod mellé gyakorlati tapasztalatot nálunk!

Feladatok:

  • Beruházás koordináció támogatása
  • Részvétel a jóváhagyó anyagok elkészítésében
  • Heti és havi riportok készítése
  • Beruházásokhoz kapcsolódó igények/megrendelések ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági vagy műszaki egyetemi/főiskolai tanulmányok (előny: távközlési vagy pénzügyi szakirány)
  • Heti 20-30 óra munkavégzés
  • MS Office teljes körű ismerete, erős Excel felhasználói gyakorlat
  • Nyitottság, felelősségteljes és komplex gondolkodás, proaktivitás
  • Pontosság, precizitás és kiváló kommunikációs készség a munka hatékonyságának növelése céljából
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 évig munkavállalási hajlandóság (hosszabb időtartam vállalása előny)

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó 800 Ft/óra + béren kívüli juttatások + fizetett szabadság

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.